416 Punë aktive

92537 Punëkërkues

5603 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Fibank

Banka e Parë e Investimeve, Albania Sha (e quajtur ne vijim Fibank, Albania) synon të jetë një nga bankat më të mira në Shqipëri dhe në rajon, e njohur për rritje të shpejtë, inovacion dhe orientimin ndaj klientëve, duke ofruar produkte dhe shërbime cilësore, për konsumatorin vendas, duke zhvilluar biznesinin në përputhje me praktikat dhe kërkesat më të mira bankare ndërkombëtare për etikë dhe profesionalizëm, duke ofruar mundësi s...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Bulevardi Deshmoret e Kombit
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë
Elbasan, Shqipëri 31-10-2018 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-10-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ne kuader te zgjerimit te rrjetit dhe aktivitetit te saj FIRST INVESTMENT BANK – ALBANIA SHA njofton per vendet vakante, si me poshte vijon:

1. Emertimi i pozicionit : Drejtor Dege – 1 pozicion vakant (ne Degen Elbasan)

Detyrat

Perkufizim i pergjithshem i pozicionit: Të përfaqësojë Fibank në komunitetin ku operon. Të ndërtojë raporte bashkëpunimi me institucionet publike lokale dhe të marrë pjesë në aktivitetet relevante të organizuara prej tyre.Të monitorojë sjelljen e klientëve në treg dhe të realizojë studime lidhur me të;Të njohë shume mirë konkurrencën në treg, si dhe të bëjë propozime për ndryshime të mundëshme në funksion të maksimizimit të rezultatit;Të arrije objektivat e degës, të miratuara. Të bëjë përpjekje për optimizimin e raportit të ardhura/shpenzime për të arritur një fitim maksimal.

Kualifikimet

 • Të jete i diplomuar në Ekonomi;
 • Të ketë të paktën 3 vjet eksperiencë pune në sektorin bankar në nivele menaxheriale;
 • Aftësi personale drejtuese;
 • Të ketë njohuri të mira të gjuhës Angleze;
 • Të ketë aftësi te mira komunikuese, prezantuese, koordinuese dhe bindëse;
 • Të ketë njohuri të mira në përdorimin e kompjuterit;
 • Të ketë njohuri të thella per sektorin bankar;

Shënime

Te gjitha pozicionet vakante të punës jane te publikuara në www.fibank.al
Për aplikim, personat e interesuar duhet të dërgojnë në adresën e mailit të Burimeve Njerëzore [email protected]

 • CV-në e përditësuar; 
 • Letrën e interesitDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë