416 Punë aktive

92537 Punëkërkues

5603 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Fibank

Banka e Parë e Investimeve, Albania Sha (e quajtur ne vijim Fibank, Albania) synon të jetë një nga bankat më të mira në Shqipëri dhe në rajon, e njohur për rritje të shpejtë, inovacion dhe orientimin ndaj klientëve, duke ofruar produkte dhe shërbime cilësore, për konsumatorin vendas, duke zhvilluar biznesinin në përputhje me praktikat dhe kërkesat më të mira bankare ndërkombëtare për etikë dhe profesionalizëm, duke ofruar mundësi s...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Bulevardi Deshmoret e Kombit
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-10-2018 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marredhenie me publikun dhe komunikim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-10-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Duke ju falenderuar per bashkepunimin e deritanishem, First Investment Bank, Albania Sha me numer NIPT K72014801J, me seli ne adresen: Blvd.Deshmoret e Kombit, Kullat Binjake, Kulla 2, Kati 14, Tirane, ju njofton per vendet vakante, si me poshte:

1. Emertimi i pozicionit: SME relationship manager – 1 pozicion vakant (Tirane)

Detyrat

Perkufizim i pergjithshem i pozicionit: Gjetje e Klientit, prezantim dhe negocim i kushteve te Bankes. Studim, analize te aplikimeve, administrim i te gjitha mardhenieve te kredise dhe sherbime te tjera dhe ndjekje e performances.

Kualifikimet

 • I diplomuar ne Ekonomi ose nje fushe te ngjashme.
 • Eshte e preferueshme te kete eksperience ne sistemin bankar.
 • Aftesi shume te mira komunikuese dhe negociuese , pune ne grup, aftesi te mira prezantuese, te jete I afte te mesoje shpejt dhe te pershtatet shpejt me nje mjedis te ri dhe dinamik. 
 • Njohuri shume te mira ne gjuhen angleze ne te folur dhe ne te shkruar . 
 • Njohje shume te mire te programeve Microsoft Office. 
 • Aftesi shume te mira analitike. 

Shënime

Për aplikim, personat e interesuar duhet të dërgojnë në adresën e emailit të Burimeve Njerëzore [email protected] dhe [email protected]

 • CV-në e përditësuar;
 • Letrën e interest.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë