416 Punë aktive

92536 Punëkërkues

5603 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Botime Ideart

Shtëpia botuese IDEART e nisi veprimtarinë në vjeshtën e vitit 2002. Që në krye ajo nuk u konceptua si një editor për t’iu bashkuar radhës së botuesve të tregut shqiptar të librit; përkundrazi, larg çdo lloj prirjeje për t’u shpalosur si një aneks i ndonjë forme a natyre, që në hapat e para të veprimtarisë së vet botuese, IDEART ka mëtuar vazhdimisht t’u ofronte lexuesve shqiptarë diçkanë që mungonte: lidhjen dhe familjaritetin e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga “Ibrahim Rugova” Kompleksi “Green Park” 2 / 10, Tiranë
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 2233205
  • Mobile: +355 68 40 84 442
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-11-2018 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Profili i Kandidatit:

•Të ketë përfunduar arsimin e lartë, preferohet në shkencat Ekonomike, Komunikimit, Marketing ose Gazetari.
•Të ketë mbi 2 vjet eksperiencë pune në fusha të ngjashme.
•Të njohë shumë mirë një gjuhë të huaj, preferohet Anglisht.
•Të njohë shumë mirë Paketen Office, përbën avantazh njohja e programeve profesionale.
•Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe vendim marrëse.
•Të zotërojë leje drejtimi të klasit B dhe të ketë disponibilitet për të udhëtuar.

Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

•Planifikon dhe zhvillon strategjitë marketing duke manaxhuar buxhetin përkatës.
•Ndjek në mënyrë te vazhdueshme të gjitha zhvillimet teknologjike dhe kulturore, duke promovuar të gjitha produktet dhe shërbimet që ofrohen.
•Identifikon nevojat për publicitet dhe gjeneron ide të reja.
•Krijon materiale promovuese për shërbimet dhe produktet e kompanisë dhe realizon fushata promocionale.
•Mban marrëdhënie me klientët me qëllim promovimin dhe rritjen e visibilitetit të produkteve;
•Kryen vizita nëpër dyqane sipas një planifikim efektiv, duke siguruar një mbulim tërësor të territorit;
•Ndjek dhe zbaton politikat e merchandising
•Sigurohet që realizon promovim të produkteve në përputhje me udhëzimet dhe standartet e shitjes së klientëve;
•Mbështet ekipin e shitjes në planifikimin e shitjeve;
•Përgatit raporte periodike për drejtuesit e kompanisë.

Shënime

Te interesuarat te dergojne CV me foto ne adresen [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë