416 Punë aktive

92534 Punëkërkues

5603 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Hari Lena Group

Hari Lena Group is a group of companies which offers a huge variety of products such as beverages, food, snacks, cars, detergents and many others not only to Albanian market but also others.

I has first started in 1991 as a distribution company and then has gradually expanded into several fields such as manufacturing or the automotive industry.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane - Durres, Km.2 Mezez
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35587524465
  • Mobile: +355692067020
Profili i Kompanisë
Durres, Shqipëri 07-11-2018 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hari Lena GROUP ka nje eksperiencë 20 vjeçare në prodhimin dhe distribuimin e produkteve te ndryshme ushqimore, detergjente, pijeve energjike etj, duke permendur produktet lider te saj, Uji Trebeshina dhe Kripa Rosa, Marina e Niky me prezence te plote si ne tregun shqiptar ashtu edhe me gjere.

Per kompanine ESW Shpk pjese e Harilenagroup, me aktivitet kryesor perpunim -rafinimin dhe ambalazhimin e produkteve te kripes ne formate te ndryshme,kemi shpallur vakant pozicionin: Inxhinier Prodhimi (Profili Mekanik/ Elektrik).

Adresa e kompanise: Durres, Xhafzotaj Sallmone Autostrada Tr-Dr km24, prane Shtypshkronjes Millenium 2000.

Detyrat

Funksioni baze i pozicionit eshte : Menaxhimi teknik,supervizimi dhe kontrolli i procesit te prodhimit dhe ambalazhimit duke siguruar eficensen optimale dhe ruajtjen e standarteve teknologjike
Inxhinieri duhet te kete njohuri të thella qe lidhen me procesin, si dhe specifikimet e lendeve te para ,ndihmese apo te produktit te gatshem.

Detyrat dhe Pergjegjesite Kryesore:

• Planifikimi dhe organizimi i procesit te prodhimit/ambalazhimit
• Percakton dhe ndjek standartet e kontrollit te cilesise.
• Siguron zbatimin e rregullave dhe standarteve te sigurise ne pune.
• Mbikqyr procesin e prodhimit/ambalazhimit dhe pergatitjen e porosive brenda afateve te kerkuara.
• Perzgjedh , dhe dergon porosite per lende te pare dhe ndihmese apo materiale te tjera te nevojshme
• Organizon riparimet dhe mirembajtjen e paisjeve te prodhimit/ambalazhimit
• Supervizon dhe orienton ,jep detyra dhe trajnon stafin ne varesi.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftesite e Kerkuara:

•Diplome e Shkolles se Mesme dhe te Larte ne Inxhineri Mekanike ose Elektrike
•Eksperience e meparshme ne fabrike prodhimi/ambalazhimi me shume se 5 vjet
•Njohuri te mira te programeve inxhinierike dhe Office
•Njohuri te mira te gjuhes angleze
•Aftesi te mira komunikimi dhe organizimi
•Aftesi te mira per te punuar ne grup
•Aftesi te mira komunikuese dhe motivuese.

Shënime

Mirepresim te gjithe kandidatët e interesuar te dërgojnë CV aplikimi dhe dokumenta plotesuese ne adresen e emailit: [email protected] duke shenuar tek subjekt pozicionin per te cilin aplikojne.
Vetëm kandidatët e përzgjedhur do kontaktohen per fazen e intervistes.

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë