416 Punë aktive

92534 Punëkërkues

5603 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Hari Lena Group

Hari Lena Group is a group of companies which offers a huge variety of products such as beverages, food, snacks, cars, detergents and many others not only to Albanian market but also others.

I has first started in 1991 as a distribution company and then has gradually expanded into several fields such as manufacturing or the automotive industry.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane - Durres, Km.2 Mezez
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35587524465
  • Mobile: +355692067020
Profili i Kompanisë
Durres, Shqipëri 07-11-2018 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kimist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hari Lena GROUP është një kompani me eksperiencë 20 vjeçare në prodhimin dhe distribuimin e produkteve te ndryshme ushqimore, detergjente, pijeve energjike etj, duke permendur produktet sot lider te saj, Uji Trebeshina dhe Kripa Rosa, Marina e Niky.
Sot jemi prezent në të gjithë tregun shqiptar me një gamë të gjerë produktesh, rreth 250 te tilla.

Per kompanine ESW Shpk, me aktivitet kryesor perpunim -rafininim dhe ambalazhimin e produkteve te kripes ne formate te ndryshme,kemi shpallur vakant pozicionin: Laborant/e kimist
Adresa: Durres, Xhafzotaj Sallmone Autostrada Tr-Dr km24 , prane Shtypshkronjes Millenium 2000.

Kualifikimet

- Kandidatet duhet jene te diplomuar ne Kimi ushqimore ose dege te ngjashme (Përbën përparësi nëse është diplomuar në master apo/dhe specializuar ne kurse profesionale).
- Te kete njohuri për mirëmbajtjen dhe funksionimin normal të aparaturave dhe të ambjetit të punës.
- Aftësi të mira organizative, dhe planifikuese.
- Aftësi të mira komunikuese, të zotërojnë etikë pune dhe integritet.

Shënime

Kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV me fotografi ne adresen e emailit: [email protected]
* Vetëm kandidatët e përzgjedhur do kontaktohen.
*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë