416 Punë aktive

92534 Punëkërkues

5603 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Russian House of Beauty

Russian House of Beauty

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njësia Administrative nr 5, Rruga "Sami Frashëri", pallati "Ditmar-AF"Shpk, kati përdhe
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-11-2018 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania “RUSSIAN HOUSE OF BEAUTY” kerkon te punesoje personel (femra) per QENDER ESTETIKE:

1. Manikyr dhe Pedikyr

OFROHET:

Trajnim falas
Bonuse extra
Pagesa e kenaqshme

Kualifikimet

Te kete experience mbi nje vit ne sherbimet e parukierise dhe estetikes: - Manikyr/Pedikyr
Mosha e preferuar: 25-40 vjec
Disponueshmeri per te organizuar punen me kohe te plote

Shënime

Personat e interesuar te dergojne C.V. me foto tek adresa e-mail: [email protected], ose te kontaktojne tek numri: +355682055689


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë