416 Punë aktive

92538 Punëkërkues

5603 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Berdica Cement

Berdica Cement merret me importin dhe distribucionin e ingredientëve dhe aditivëve për industrinë e materialeve të ndërtimit si dhe atë ushqimore në Shqipëri dhe Kosovë.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Studenti P. 21
 • Shkodër , Shqipëri
 • Tel: +355 22 800 350
 • Mobile: +355 68 406 7450
Profili i Kompanisë
Tirane, Durres, Shqipëri 06-11-2018 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinieri Kimike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Teknologu ushqimor ofron suport teknik dhe shërbim ndaj klientëve tanë të fushës së industrisë ushqimore në Shqipëri dhe Kosovë.

Detyrat

 • Të konsultojë klientët lidhur me ingredientët dhe aditivët si dhe lidhur me vetitë dhe aplikimet e tyre në industrinë ushqimore;
 • Të konsultojë klientët lidhur me teknologjitë e formulimit të produkteve, si gjatë provave në laborator ashtu edhe fazën e prodhimit;
 • Të jetë i gatshëm për të qenë pranë klientëve kurdoherë që ata kanë nevojë si dhe për t'i vizituar ata sipas planeve paraprake lidhur me futjen e produkteve të reja në treg;
 • Të jetë i gatshëm për të marrë pjesë në trajnime dhe seminare të organizuara nga kompanitë partnere furnizuese.

Kualifikimet

Eksperienca dhe aftësitë:
 • Të paktën 3 vite eksperiencë në fushën e industrisë ushqimore;
 • Aftësi shumë të mira komunikuese si me klientët ashtu edhe me departamentet teknike të kompanive furnizuese;
 • Aftësi planifikuese dhe menaxhimi për arritjen e objektivave.

Kualifikimet:
 • Diplomim për Kimi, dega Teknologji Ushqimore (përbën përparësi nëse ka Master si dhe nëse ka trajnime profesionale);
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze (niveli C1);
 • Aftësi në përdorimin e aplikacioneve Microsoft Office;
 • Leje drejtimi për automjete.

Shënime

Si të aplikoni:
Lutemi dërgoni informacionin e kërkuar për pozicionin Teknolog Kimist në adresën e emailit: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë