416 Punë aktive

92534 Punëkërkues

5603 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
MEDI STONE D&A GmbH

Medi Stone D & A GmbH Ist eine Gesellschaft für Handel für West-Europa, mit Natursteinen aus mediterranen Regionen. Wir bieten Ihnen handangefertigte Stein Mosaike, Terrakotta-Produkte und vieles mehr. Wir arbeiten exklusiv mit unserem Geschäftspartner Gold Dekor und seinem Betrieb zusammen, welche gleichzeitig Gesellschafter in unserem Betrieb sind und traditionell seit über 25 Jahren im Familienbesitz sind. Diese beschäftigen...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Dusseldorf, Gjermani 05-11-2018 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Firma MEDI STONE D&A Gmb, te cilat operojne ne fushen e ndertimit dhe prodhimit te gureve dhe tullave natyrale per arkitekture te brendshme dhe te jashme ofron pune per: ARKITEKT, ne Dusseldorf, Gjermani.

Per te gjithe ata qe deshirojne te marrin persiper pergjegjesi, iniciativa, dhe te afte ne komunikim ofrohet:

-Kontrate pune
-Pagese e kenaqshme
-Siguracione shendetesore dhe shoqerore te mbuluara pergjate gjithe kontrates

Kualifikimet

Kualifikimet & Kerkesat: 


-Te kete kryer studimet e larta
-Te kete njohuri shume te mira te gjuhes GJERMANE, ANGLEZE ne shkrim, degjim, lexim, dhe komunikim.
-Te kete minimalisht 2 vjet eksperience pune ne pozicione te ngjashme .
-Te jete i/e hapur dhe bashkepunues ne punen ne grup.
-Te jete i/e komunikueshme dhe gatshem per te punuar nen ngarkese pune.
-Te kete njohur te programeve te projektimi: AUTOCAD, SKETCHUP+VRAY, 3Ds MAX+VRAY, PHOTOSHOP etj..
- Te kete patente kategoria B

Shënime

Te interesuarit te dergojne CV me foto & te kontaktojne ne te dhenat e meposhtme:
Nr cel: 00355693048343

Email: [email protected]
Facebook: www.facebook.com/golddecoralDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë