416 Punë aktive

92533 Punëkërkues

5603 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
RisiAlbania

RisiAlbania is an innovative project, financed by the Government of Switzerland, that seeks to improve the opportunities of the young Albanian women and men in finding sustainable employment. The project focuses on
(i) fostering job creation through the development of the private sector and also on
(ii) improving the access of young people to quality labor market information and services.

 • R...

  INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Ismail Qemali, P18, H.3, Apt. 15
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 042248527
  • Mobile: : +355 (0) 422 48 527
  Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-11-2018 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Koordinim Projektesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Nëse jeni një kompani apo organizatë që ofroni shërbime për zhvillimin e biznesit, shërbime financiare dhe kontabiliteti aplikoni për thirrjen tonë më të re, që synon të mbështesë ndërmarrjet e vogla dhe të mesme në fushën e agrobiznesit dhe agroturizmit në zonat rurale për të aksesuar fondet e IPARD, AZHBR dhe skema të tjera financimi.

Shkarkoni termat e referencës, udhëzimin për planin e biznesit dhe planin financiar

Afati për aplikim: 9 nëntor 2018, ora 17.00

RisiAlbania invites all interested companies and organizations (applicants) that offer Business development services, accounting and financial services to the private sector to submit their proposals for our call Business Development Services for rural entrepreneurs

For more information consult our documents ToRs, Business Plan guidelines and Financial Plan

The deadline for application: 09th November 2018, at 17.00 o’clock


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë