365 Punë aktive

91224 Punëkërkues

5532 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Alpha-Soft

Alpha-Soft ka zhvilluar kompetencat e saj në mënyrë të mirëfilltë kryesisht në disa fusha specifike siç janë Software, Networking, zhvillimin e aplikimeve Web dhe manazhim të dhënash. Pikat kyçe të Alpha-Soft janë:

 • Kujdes dhe vëmendje në mënyrë konstante ndaj Klientit
 • Standarte të larta të cilësisë në shërbime
 • Burime konstante të teknologjive informatike nga më të rejat dhe aplikimet e tyre për...

  INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirana 1001 , Albania
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
  Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 24-09-2018 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Informaticien
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-09-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Alpha Soft eshte ne kerkim te pozicionit te Web Developer.

Detyrat

Detyrat:
•Zhvillimi i faqeve te internetit dhe E-Commerce 
•Analizimi i kërkesave të klientit
•Të punojë ngushtë me grupet e tjerë siç janë: menaxherët e projektit, zhvilluesit e tjerë.
•Mirëmbajtja e sistemeve duke monitoruar dhe korrigjuar defektet 
•Të sigurojë suportin e klientëve/përdoruesve të biznesit në zgjidhjen e problematikave dhe përditësimin e tyre mbi progresin.

Kualifikimet

Aftësitë:
•Programim në Windows dhe aplikacione web, shërbime web, shërbime Windows në C# dhe/ose JAVA
•Të ketë eksperiencë përfshirëse në të gjitha fazat, që nga analizimi i kërkesave deri tek prezantimi i cilësisë dhe avantazheve të sistemeve.
•Njohuri shumë të mira HTML, HTML5, and CSS
•Njohuri shumë të mira të JavaScript
•Njohuri shumë të mira në PHP
•Programim dhe dizenjim i bazës së të dhënave
•Njohuri shumë të mira të MS SQL server
•Aftësi të mira analitike, vendimmarrëse dhe zgjidhjes së problemeve
•I shkathët dhe i saktë në komunikimin verbal dhe në atë të shkruar

Eksperienca:
Më shumë se 3 vjet eskperiencë në zhvillim dhe asistencë

Shënime

Procedura e Aplikimit:
Për të aplikuar për këtë pozicion:
•Dërgoni CV-në tuaj me fotografi në:  [email protected]
*Cv-të pa fotografi nuk do të merren në konsideratë.
Vizitoni www.alpha-soft.al për më tepër informacion.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë