365 Punë aktive

91223 Punëkërkues

5532 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
AmaNetwork Sh.p.k

Aktivitet konsulence, studimesh dhe kerkime tregu, aktivitete promocionale per nisma tregtare, industriale dhe zhvillimi te aktiviteteve.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Ismail Qemali, Njesia Administrative nr 5, Ndertesa 14, Hyrja 4, Apartamenti 5
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 12-10-2018 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues ne Web
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompani AmaNetwork, ne kuader te nisjes se nje projekti te ri kerkon Programues WEB qe te kete studiuar inxhinieri elektronike/informatike dhe te kete njohuri ne:
-Word Press
-MS SQL server
-visual studio.net, C# ,vb.net
-tecnologie in imaging e/o librerie grafiche (lead tool,gbpicture)
-Dapper

Njohuri te gjuhes italiane

Preferohen persona qe te kene eksperience dhe njohuri te gjuhes italiane.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel: 0693839327 dhe te dergoje CV (Ne gjuhen italiane) ne adresen: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë