365 Punë aktive

91223 Punëkërkues

5532 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel: 067 202 35 31
  • Mobile: 067 202 35 31
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 24-09-2018 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-09-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EPPC Albania kërkon një B2B Sales Representative për klientin e saj, i cili është një ndër kompanitë më të suksesshme në treg me fokus produktet promocionale, printimin dixhital, veshjet e punës dhe sigurinë në punë.

Një Vështrim i Përgjithshëm:

Kompania është në kërkim të një kandidati të vetmotivuar i cili do të jetë përgjegjës për gjenerimin e shitjeve dhe mbylljen e kontratave dhe shitjeve të reja. Të ketë përqasje prezantuese profesionale dhe të jetë në gjendje të krijojë dhe mbajë marrëdhënie shumë të mira biznesi.

Detyrat

1.Identifikimi, rekrutimi dhe kontaktimi i klientëve të rinj nëpërmjet hulumtimeve dhe kërkimeve të vazhdueshme në treg;
2.Prezantimi dhe promovimi i produkteve tek klientët;
3.Analizimi i plotë i produkteve dhe rekomandimet e duhura tek klientët, me qëllim plotësimin në mënyrë efikase të nevojave dhe kërkesave të tyre;
4.Ndjekja me kujdes dhe përpikmëri e klientëve si dhe negocimi me ta për realizimin e procesit të shitjes;
5.Zhvillimi dhe zbatimi i planit të punës në funksion të planit të biznesit dhe objektivave të kompanisë.

Kualifikimet

•Diplomë Universitare;
•Përvojë në shitje B2B, jo më pak se 2 vjet (domosdoshmëri);
•Të ketë iniciativë dhe të orientohet drejt rezultateve;
•Të jetë konfident, fleksibël, elokuent dhe entuziast;
•Të jetë i aftë të punojë në mënyrë të pavarur dhe brenda afateve;
•Të ketë leje drejtimi automjeti;
•Të zotërojë mirë MS Office.

Të dhënat:

Pozicioni: B2B Sales Representative;
Vendndodhja:Autostradë;
Raporton tek: Drejtori i Përgjithshëm;
Pagesa: Shumë e mirë (fikse + bonuse + makinë);
Kontrata: Sipas Kodit të Punës;
Aplikimet mbyllen:24.09.2018

Shënime

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj duke përmendur pozicionin për të cilin aplikoni në adresën e e-mail-it: [email protected]Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë