Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Credins Bank Sh.A

Banka Credins është një nga Bankat me performancën më të lartë në Shqipëri, e njohur edhe si një nga bizneset më të mira në vend. Pozicioni i tyre në treg pasqyron në mënyrë të drejtpërdrejtë qëndrimin dhe shërbimin që u ofrojnë klientëve. “Ne flasim gjuhën tuaj” nuk është thjesht një slogan marketingu, është në të vërtetë qëndrimi i tyre ndaj nevojave të klientëve.

Përqasja novatore dhe bashkëkohore për ofrimin e shërbi...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. "Vaso Pasha" Nr.8
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel: +355 4 53 53 000
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Lushnjë , Shqipëri 20-09-2018 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-09-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Credins Bank kërkon të punësojë: SPORTELIST – ARKETARE / DEGA LUSHNJE

Kualifikimet

•Diplome në shkencat ekonomike, (preferohet të ketë kualifikime pasuniversitar në shkenca financiare).
•Të ketë eksperience pune mbi 1 vit dhe veçanërisht ne pozicionin e ARKETARES.
•Të marrë mbi vetë përgjegjësitë e punës duke përmbushur deadline.
•Të jetë i orientuar ndaj rezultatit dhe të jetë disponibel për orare të zgjatura të punës.
•Të ketë aftësi komunikuese dhe bashkëpunim në grup.
•Të zotërojë certifikime të gjuhës angleze dhe të trajnimeve të zhvilluara gjatë eksperiencës së punës.

Shënime

Çfarë ofrojmë ne:
Një paketë financiare shumë të mirë dhe konkurruese.
Atmosfere dinamike dhe nj grup punë në rritje.
Zhvillim personal dhe profesional të vazhdueshëm.

Të interesuarit të dërgojnë CV me foto bashkë me një letër interesi në adresën e më poshtme:
Email: [email protected]

Vetëm kandidatët të cilët përmbushin kriteret do të përzgjidhen dhe do të njoftohen për intervistë pranë Departamentit te Burimeve Njerezore të Credins Bank.

Aplikimet duhet të dorëzohen brenda datës 20.09.2018

*Shënim – Politika e Privatësisë.

Credins Bank sh.a. deklaron se i përpunon të dhënat personale të aplikanteve mbështetur në Ligjin Nr. 9887, datë 10.3.2008, “Për mbrojtjen e të dhënave personale” dhe Udhëzimin Nr.42 datë 22.07.2014 “Për përpunimin e të dhënave personale të kandidatëve për punë”. Banka ofron sisteme të larta sigurie me qëllim për të garantuar sigurinë e të dhënave personale që përpunon
Aplikantët kanë të drejtë të kërkojnë korrigjimin ose fshirjen e të dhënave personale të tyre. Për të ushtruar këtë të drejtë ata duhet të kontaktojnë në [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë