Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel: 067 202 35 31
  • Mobile: 067 202 35 31
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 24-09-2018 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-09-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EPPC Albania kërkon një Specialist për Departamentin e Financës dhe Blerjeve, për klientin e saj, i cili është një ndër kompanitë lider në sektorin e tregtimit të materialeve elektrike italiane.

Detyrat

• Identifikimi i nevojave të kompanisë për furnizimin e produkteve apo kategori produktesh;

• Ndërtimi i marrëdhënieve të komunikimit me partnerët e biznesit brenda dhe jashtë vendit;

• Negocimi për blerjen e produkteve;

• Përditësimi i të dhënave për furnitorët, artikujt dhe çmimet dhe analiza e tyre;

• Dhënia e porosive dhe ndjekja e tyre në procesin e zbatimit;

• Koordinimi i punës me departamentin e shitjeve.Kualifikimet

•Diplomë Universitare; (E preferueshme që të ketë studiuar në Itali)
•Përvojë e mëparshme në sektorin e blerjeve;
•Të zotëroj shumë mirë gjuhën Italiane, në të folur dhe të shkruar; (MUST)
•Të zotërojë shumë mirë paketën MS Office;
•Te jetë person i besueshëm të ketë iniciativë dhe të jetë bashkëpunues.

Të dhënat:
Pozicioni: Specialist Finance dhe Blerjesh;
Vendndodhja:Autostradë, pranë QTU;
Orari:45 orë në javë;
Pagesa: Shumë e mirë;
Kontrata: Sipas Kodit të Punës;
Aplikimet mbyllen:24.09.2018.

Shënime

Si të aplikoni:

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe dokumentet e tjera shoqëruese duke përmendur pozicionin për të cilin aplikoni në adresën e e-mail-it:

[email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë