Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Algrafika

Algrafika, e themeluar ne 1999, është kompania me e madhe tregtare, e pavarur, ne shitjen a produkteve letër dhe karton ne sherbim te mbi 300 shtypshkronjave ne mbare vendin. Me mbi 2,500 ton leter dhe karton ne fletë dhe rulon gjendje në magazinat tona, ne jemi në gjendje për të përmbushur pjesen me te madhe te kërkesave tuaja. Aktualisht kemi mbi 3,000 metra katror magazinim. Kjo na jep mundësi te sherbejme pothuajse çdo kerkes...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tr-Dr, KM 8, Kodër Kashar, Postal Code 1001, Tirana, Albania
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel: +355 4 23 52 506
  • Mobile: +355 67 20 74 141
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 11-10-2018 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-10-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania ALGRAFIKA sh.p.k e themeluar ne vitin 1999, eshte kompania me e madhe tregtare, e pavarur ne tregtimin e artikujve te letres dhe te kartonave ne tregun Shqiptar ku gjithashtu operon me shitje qe nga viti 2015 dhe ne vendet si Kosove, Greqi, Maqedoni, Mal te Zi, etj.

Pozicioni i punes: Koordinator/e Shitje & Blerje

Detyra specifike:
* Kërkon dhe synon klientë dhe furniture të rinj, inicion planet e veprimit për t'u siguruar mundësi të reja për kompaninë
* Pergjegjes per tu pergjigjur ne kohe klientit dhe per te marre informacionin paraprak deri ne deligimin te nje nga menaxheret e shitjes.
* Monitoron llogarite e klienteve
* Sigurimi I te dhenave dhe raporteve per te ndihmuar ekipin e shitjes si dhe ate te blerjeve, te siguroje të dhëna të sakta për të gjitha raportimet, shitjet dhe raportet e aktivitetit të paraqitura nga mbikëqyrësi i tij
* Te Zotroje njohuri të hollësishme për produktet ose shërbimet e kompanisë
* Përgatit përmbledhje/prezantime të nevojshme për vlerësimin pjesor/të plotë të Propozimit. Përdor mjete të njohura pune si p.sh. MS Project, Excel PowerPoint etj.
* Përmbush detyra të reja të caktuara nga kompania në kuadër të arritjes së misionit dhe qëllimit të saj

Aftësitë dhe kualifikime:
- Të ketë kryer studimet e larta
- Të ketë minimalisht 3-5 vjet eksperiencë pune, angazhuar në fushen e blerjeve ose/dhe shitjeve
- Njohje të shkëlqyer të gjuhës angleze

Avantazh përbëjnë
- Njohje të mirë të gjuhes serbe/greke

Të tjera:
- Aftësi prezantuese
- Aftësi komunikimi me shkrim dhe me gojë
- Aftësi në përdorimin e mjeteve si MS Project, MS Visio, MS Excel,Finance 5
- I orientuar ndaj zbatimit të afateve, aftësi koordinuese dhe komunikim të mirë ne grup.

Te interesuarit tedergojne CV dhe Leter Motivimi ne adresen [email protected]

Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret e mesiperme do te perzgjidhen per fazen e intervistes.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë