365 Punë aktive

91220 Punëkërkues

5532 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Cocomed

Distributor ekskluziv i PuroBIO cosmetics dhe Biofficina Toscana per Shqiperine. Shitje me shumice dhe pakice.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Libri Universitar
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0692807434
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 10-10-2018 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-10-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Cocoshop eshte nje rrjet dyqanesh me produkte kozmetike organike, ne kategorine make up, dhe produkte per kujdesin e fytyres, flokeve dhe trupit.

Jemi duke kerkuar nje Menaxher Dyqani per Cocoshop tek Libri Universitar, ne Tirane. Pozicioni perfshin komunikimin me klientet per prezantimin e produkteve dhe filozofise te dyqanit, si dhe te gjitha aktivitet menaxhuese per mbarevajtjen e dyqanit. Kandidati ideal duhet te punoje i pavarur, te jete energjik, te kete sjellje aktive dhe te dije te zgjidhe te gjitha situatat me klientet duke qene bindes. Aftesite e shkelqyera te komunikimit, pasioni per kujdesin ndaj vetes dhe perkushtimi konsiderohen nder faktoret me te rendesishem.

Eksperienca ne aktivitet te ngjashem eshte perparesi, por nuk perben prioritet. Jemi te gatshem qe nje kandidati absolutisht pa eksperience, t'i japim te gjithe kohen dhe ndihmen e nevojshme per te arritur ne nivelin e kerkuar. Ne kthim, kerkojme vetem perkushtim, entuziazem dhe sjellja aktive. Cocoshop eshte ne zgjerim te shpejte, dhe jemi duke kerkuar dike qe te jete i afte te ndihmoje per kete.

Tek Cocoshop do te gjeni nje ambjent shume miqesor, ku do te mund te permiresoni vazhdimisht aftesite tuaja komunikuese dhe aftesite ne marketing.

Paga eshte shume e kenaqshme, e negociueshme, dhe mbi vleren aktuale te tregut.

Detyrat

- ENTUZIAZMI, SJELLJA AKTIVE DHE PERKUSHTIMI.
- Komunikimi dhe sherbimi me klientet.
- Njohja e shkelqyer e produkteve te dyqanit.
- Aplikimi i makeup tek klientet, duke prezantuar produktet apo dhene sugjerime.
- Pergjegjesia per mirembajtjen e dyqanit dhe produkteve.

Kualifikimet

- Kandidati duhet te kete mbaruar arsimin e larte ose te jete ne proces e siper.
- Aftesi per t'u pershtatur ne situata te reja
- Njohuri te mira te gjuhes angleze ose italiane.
- Njohuri mbi make up dhe aplikimi tek persona te tjere.
- Aftesi menaxheriale dhe pune ne grup.
- Ndershmëri dhe integritet të lartë.

Shënime

Ju lutem dergoni CV dhe nje leter prezantimi/motivimi tek [email protected]

Video
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë