365 Punë aktive

91221 Punëkërkues

5532 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Kid Zone

JUMBO eshte nje nga dyqanet me te suksesshme te shitjes me pakice ne Tirane te pozicionuara ne 2 qendrat tregtare TEG dhe QTU. Keta dyqan...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Qendra Tregtare TEG ne lindje te Tiranes, 4 km nga Qendra e Tiranes dhe Qendra Tregtare Univers, QTU Autostrada Tirane -Durres, km 6
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel: 042380002
  • Mobile: 066
Profili i Kompanisë
Fier , Shqipëri 24-09-2018 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-09-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Profili i kompanise: Balkan Finance Investment Group eshte nje nder grupet private investuese me te medha ne Shqiperi dhe rajon, i pranishem me aktivitete per zhvillimin e pasurive te paluajtshme, shitjet me pakice, ofrimin e sherbimeve dhe manaxhimin e hapesirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, financime dhe programe besimi per konsumatoret.

Kidzone shpk eshte pjese e Balfin Group e specializuar ne shitje me pakice ku tregton ne ambientet ne tij artikuj te ndryshem per femije si lodra, dhurata, libra, kancelari, veshje dhe aksesore te shumellojshem per shtepine tuaj.

Pozicioni: Asistent Supervizor Magazine
Departmenti: Operacional
Vendodhja: Fier

Permbledhja e Pozicionit: Nje Asistent Supervizor Magazine eshte pergjegjes per organizimin e punes ne magazinen e e dyqanit, stokun fizik, mirembajtjen, operimin e magazines si funksion operacional, motivimin dhe trajnimin e stafit te magazines si dhe sigurine e produkteve.

Detyrat

Detyra dhe Pergjegjesi:
•Sigurohet qe magazina te jete e paster dhe e rregullt.
•Ndan detyrat per stafin e magazines.
•Organizon stafin dhe kryen nxjerrjen e porosive ditore.
•Kontrollon dokumentacionin e transportit ne rast furnizimi sipas kritereve ligjore dhe politikave te brendshme te kompanise.
•Ben pranimin e furnizimit se bashku me punonjesit e departamentit dhe sigurohet qe procesi te perfundoje me saktesi.
•Sigurohet qe furnizimet pranohen ne baze te kutive dhe sillet intiutiv ne identifikimin e gabimeve te furnizimit.
•Ben diferencat e furnizimeve brenda afatit kohor te percaktuar sipas standarteve te kompanise.
•Realizon ne sistem dhe fizikisht transfertat mes dyqaneve dhe nga dyqani per ne nje destinacion tjeter ne bashkepunim me menaxherin e dyqanit.
•Mban me rigorozitet dokumenacionin perkates per levizjet e produkteve ne destinacione te ndryshme jashte dyqanit dhe ndjek procesin.
•Perkujdeset per sigurine e produkteve ne magazine ne menyre te vazhdueshme dhe merr masa qe te shmangi demtimet e produkteve gjate procesit te qarkullimit ne magazine ose gjate pregatitjes per shitje ose transferte.
•Identifikon produktet e demtuara sebashku me arsyen e demtimit dhe e raporton ate te menaxheri i dyqanit dhe ben veprimet perkatese ne bashkepunim me Price Specialist.
•Bashkepunon me koleget gjate detyrave operacionale ne dyqan, dhe mban fryme bashkepunuese me departamentet e tjera, supervizoret, menaxhimin e dyqanit dhe personelin e sigurimit.

Kualifikimet

Kerkesat:
1.Edukimi: Arsim I Larte
2.Eksperiencat e punes:

•Te pakten 1 vit pervoje te meparshme pune

1.Kualifikime te tjera:
•Njohuri te gjuheve te huaja (perbejne avantazh)
•Te njohin dhe perdorin programet baze te kompjuterit

Aftesi te tjera:
•Aftesi organizative dhe drejtuese;
•Aftesi orientuese drejt cilesise dhe rendimentit;
•Aftesi monitoruese dhe motivuese;
•Aftesi per te punuar me te gjitha mjetet e punes te nevojshme per operimin efikas ne pozicionin perkates;

Menyra e aplikimit*:
Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem te dergoni te aplikimin tuaj sipas kerkeses per para dates: 20.09.2018 ne adresen elektronike [email protected] ose prane dyqanit jumbo ne Fier.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë