365 Punë aktive

91220 Punëkërkues

5532 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
ITX Albania

Love fashion ...have image...follow trends..? Come & Join us in Inditex. ITX Albania was founded on 2014 in Albania and it is part of the Group Inditex which is one of the world’s largest fashion distribution groups that have more than 8800 stores in 96 markets in all five continents. In addition to Zara, the largest of its retail chains, Inditex has nine other formats: Pull &Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho,...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • EGT Tower, Rruga Abdyl Frasheri, 11/1, Tirana
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel: 044504310
  • Mobile: 044504310
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 24-09-2018 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Apliko direkt tek kompania

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Burime njerezore
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-09-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Keni ëndërruar ndonjëherë të punoni në pozicionin e BNJ. Kjo është mundësia juaj. Rrëmbeje atë! Për dyqanet tona ne Shqipëri (Tiranë) po kërkojmë për:
Menaxher të Burimeve Njerëzore (m/f)

Menaxheri BNJ duhet të rekrutojë, organizojë dhe rishikojë punonjësit në dyqane, që të jenë më efikasë dhe produktivë në punën e tyre. BNJduhet të kenë aftësi të mira komunikative, I aftë për vendimmarrje dhe aftësi shumë të mira në shërbimin ndaj klientit.

Detyrat

Detyrat e tij/saj:


- Pëcaktimi dhe monitorimi I buxhetit të orëve dhe produktivitetit
- Analizimi i raporteve BNJ: ndryshimet, mungesat,…
- Duke siguruar pajtueshmëri me politikën e pagave të kompanisë.

Kualifikimet

Eksperienca dhe kualifikime:


- Minimumi 2 vite eksperiencë në të njejtin ambjent pune ose të
ngjashëm
- Anglishte e rrjedhshme
- Aftësi të mira organizative dhe menaxhuese
- Aftësi drejtuese
- Fleksibilitet dhe aftësi në zgjidhjen e problemeve.

Shënime

Vetëm kandidatët që përmbushim kërkesat e kërkuara do të ftohen për intervistë. Më tepër informacion për grupin Inditex mund ta gjeni në faqen e internetit inditexcareers.com

Të gjithë kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë një CV të detajuar në Anglisht.

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë