365 Punë aktive

91220 Punëkërkues

5532 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
TS Consulting Sh.p.k

Realpas është një Agjensi Imobiliare e cila operon permes nje platformë elektronike dhe ofron, për të gjithë vizitorët e saj, një informacion gjithëpërfshirës, të përditësuar dhe të besueshëm mbi tregun e shitblerjeve të pasurive të paluajshtshme në Republikën e Shqipërisë. Kjo platformë elektronike interaktive, e themeluar në vitin 2017, është pronë e shoqërisë “TS Consulting” sh.p.k e cila ka për qëllim ofrimin e një sërë s...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi Gjergj Fishta , Alpas Bussines Center
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel: +35546315745
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 02-10-2018 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Jurist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
35000 ALL
Data e përfundimit
02-10-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Koordinatore Zyre.

Detyrat

  • Te ofroje asistence ligjore per shoqeri tregetare vendase apo te huaja dhe ne menyre specifike ne fushen e investimeve ne pasuri te paluajtshme.
  • Te perpunoje materiale me karakter promocional per websitin e shoqerise, te mirembaje dhe te perditesoje platformen elektronike te shoqerise.
  • Te koordinoje mardheniet e shoqerise me institucionet shterore apo private.
  • Te koordinoje dhe administroje aspekte te perditshme te mbarevajtjes se aktivitetit te shoqerise.

Kualifikimet

•Te kete mbaruar arsimin e larte per drejtesi dhe/ose marketing. 

•Te kete njohuri ne fushen e marketingut dixhital dhe mediave sociale.

•Te kete njohuri shume te mira te legjislacionit Shqipetar.

•Te kete njohuri shume te mira te Gjuhes Angleze.

•Te kete aftesi shume te mira komunikimi.

•Te kete aftesi organizuese dhe koordinuese.


Te gjithe te interesuarit te dergojne CV ne emailin: [email protected]

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë