427 Punë aktive

92332 Punëkërkues

5598 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Russian House of Beauty

Russian House of Beauty

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njësia Administrative nr 5, Rruga "Sami Frashëri", pallati "Ditmar-AF"Shpk, kati përdhe
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 02-11-2018 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

RUSSIAN HOUSE OF BEAUTY kerkon te punesoje RECEPSIONISTE


PERSHKRIMI I POZICIONIT TE PUNES: 

RECEPSIONISTE

Detyrat

•Mirëpret klientet dhe siguron ambient sa më miqësor për klientet.

•Përgjigjet në telefonata dhe e-mail.

•Organizon rezervimet dhe takimet.

•Kryen pagesën dhe faturimin për shërbimet.

Kualifikimet

•Njohje e mire e gjuhës angleze.

•Të ketë aftësi te shkelqyera komunikuese,

•E motivuar për punë.

•Njohja e punës me kompjuter dhe programet MS Office.

•Te jete fleksibel me oraret e punes.

•Avantazh do të kenë kandidatët që kanë eksperiencë të mëparshme pune në profilin e recepsionit.

Shënime

Te interesuarit mund te dergojne C.V. e tyre ne adresen e-mail: [email protected] 

ose te kontaktojne tek numrin e telefonit: +355682055689 
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë