Russian House of Beauty

Russian House of Beauty

Vendndodhja

Tiranë, Shqipëri

Profili i Kompanisë

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-09-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania “RUSSIAN HOUSE OF BEAUTY” kerkon te punesoje personel (femra) per QENDER ESTETIKE:

PERSHKRIM PUNE (POZICIONET)

1.Parukiere
2.Manikyr dhe Pedikyr
3.Qerpik (lashesh)
4.Tatuazh Vetull (Phibrows)

Kualifikimet

KRITERET E KERKUARA:

•Te kete eksperience mbi nje vit ne sherbimet e parukierise dhe estetikes:

- Prerje, krehje, lyerje flokesh

- Makiazh profesional

- Depilime

- Manikyr/Pedikur

•Mosha e preferuar: 25-40 vjec

•Disponueshmeri per te organizuar punen me kohe te plote.OFROHET:

•Trajnim falas

•Bonuse extra

•Pagesa e kenaqshme.

Shënime

Personat e interesuar te dergojne C.V. me foto tek adresa e-mail: [email protected]
ose te kontaktojne tek numri: +355682055689

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë