Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga e Kavajes

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

ZOE eshte nje agjensi marketingu dixhital, e cila operon me menaxhimin e rrjeteve social te me shume se 50 bizneseve ne Shqiperi. Bizneset jane te tipologjive te ndryshme (bar, restorant, club, klinika estetike, gjinekologjike, spa, palestra etj). 
Jemi me se shumti te specializuar ne krijimin e kontentit, mirembajtjen e rrjeteve sociale por edhe zhvillimin strategjik te marketing te biznesit.


Fotografi


Produkte dhe Shërbime

Ofrojme paketa te personalizuara mbi dixhital marketing / menaxhim rrjetesh sociale.

Punët aktive nga Zoe Digitalized

Tirane, Shqipëri 04-03-2024 edhe 5 ditë