Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2020


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Tish Daija, Kompleksi Kika 2

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355 68 20 50 288


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Wow Digital Agency is an experienced software development company. Our team is defined by knowledgable IT professionals, using their software engineering expertise to make the businesses of our customers safer and more successful.


Produkte dhe Shërbime

We provide businesses with adaptable and powerful digital solutions that meet today’s expectations and discover new opportunities for the future. Our experience and the most contemporary IT transformations allow us to create customized solutions according to the demands of our clients. SERVICES: Software and App: Analysis, Development, Maintenance and Support, Project Planning, Design, Delivery.