Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2016
Themeluar


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Komune e Parisit, Rruga Medar Shtylla, Kompleksi Kika 1, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355693302026

Vigàn Group

Scan me

Përshkrimi i kompanisë

Vigàn Group is an outsourcing services company specialized in Knowledge Consulting, business transformation, and technology services based in Tirana, Albania. We are focused on the ethical leveraging of labour and aim to make businesses leaner, unlock capital for growth and take over the time-consuming and high resource-driven aspects of the business so you can focus on your product and clients. The name “Vigàn” has been chosen based on the idea of being big and powerful, like a giant. And so we aim to make any partner feel like a part of us.

Produkte dhe Shërbime

We offer a wide range of outsourcing services, from consulting and marketing to construction, real estate and tourism. With experts in every field, our consultants can immediately assist you with your needs.

Punët aktive nga Vigàn Group

Tirane, Shqipëri 06-12-2021 edhe 7 ditë