Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat

Themeluar:

2003Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

UK AND INTERNATIONAL DISTRIBUTION SERVICES LTD T/A WORLD OPTIONS, is an exciting technology driven organisation on route to double in size over the next three years. We are ongoing recruiting for English Speaking Candidats for Remote Working positions in Sales, Admin, Customer Service, who are looking for the opportunity to be part of a larger, global, innovative business operating across the logistics, retail and ecommerce industries. This role will bring exciting opportunities for development both within the UK and across the 12 countries within which we and our brand partners operate. With our industry leading technology, a fantastic reputation across several brands, and our commitment and continuous investment in the employee experience, we believe we are #peoplepossible and can offer a fantastic platform of opportunity, growth and progression. If you are an ambitious, passionate candidate who thrives on both challenge and accomplishment, then join us on our mission for global success by sending your application today.


Produkte dhe Shërbime

Logistics, Parcels, Pallets, International, Imports, Domestic, Freight, Express.

Punët aktive nga UK AND INTERNATIONAL DISTRIBUTION SERVICES LTD

Remote Sales Appointment Setter UK AND INTERNATIONAL DISTRIBUTION SERVICES LTD

Agjent Shitje
Punë nga shtëpia 01-03-2024 edhe 2 ditë