Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

0Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kopeshti Te Khai është nje kopesht privat i krijuar per 20 femije dhe 4 edukatore.

Në qendrën tonë të kujdesit ditor, ne ofrojmë një sërë përfitimesh dhe avantazhesh për zhvillimin dhe edukimin e suksesshëm të fëmijëve tuaj, duke e lejuar fëmijën tuaj të qëndrojë plotësisht aktiv, krijues dhe të shëndetshëm.

www.tekhai.com