Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2018


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga e Kavajës, pranë qendrës Globe, Hyrja 1

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Notoni në ujrat e qetësisë dhe relaksit të Talíse për të përjetuar eksperiencen më të mrekullueshme të ndjenjës së bukurisë. Talíse është vendi ku mund të gjeni të gjitha zgjidhjet për të përmbushur ëndrrat për shërbim të përsosur në perfeksionimin e bukurisë, trupit dhe lëkurës suaj përmes një game të gjerë trajtimesh moderne dhe unike. Këtu ju do të gjeni lazerin më inovativ të depilimit Soprano Titanium, ku falë teknologjisë së përdorur, ju do t’i thoni qimeve lamtumirë përgjithmonë. Gjithashtu tek ne mund të kryeni dhe trajtimin e Haloterapisë, ku një dhomë e mbushur me kripë do t’ju dhurojë shumë efekte pozitive në mirëqenien tuaj. Talíse Beauty and Spa vjen me shërbim të plotë për të gjitha nevojat tuaja të shëndetit, estetikës dhe bukurisë. Përmes teknikave dhe aparaturave më efikase, ju mund të kryeni trajtime estetike për fytyrën tuaj, ku rezultati është perfekt në reduktimin e rrudhave, shenjave dhe çdo problem shqetësues për ju. Gjithashtu ne ju vijmë në ndihmë edhe për trupin tuaj, ku falë teknologjisë, por edhe trajtimeve dhe masazheve, ju mund të tonifikoni muskujt dhe të reduktoni probleme nga më të ndryshme, duke i dhënë kështu trupit tuaj bukurinë që meriton. Ne kujdesemi të bëjmë maksimumin që ju të kaloni momente të paharrueshme pranë qendrës sonë.