Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat

Themeluar:

2003


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Shoqëria e sigurimit të jetës SiCRED sh.a. operon që prej vitit 2003 në tregun shqiptar të sigurimeve. Shoqëria është licencuar për të ushtruar aktivitet në tregun e sigurimit të jetës. Vizioni i shoqërisë është që të bëhet mbështetja kryesore dhe zgjedhja e padiskutueshme e klientit. Shoqëria operon kundrejt standardeve më të larta profesionale dhe të etikës, me qëllim krijimin e një kulture të mirëfilltë sigurimesh private në Shqipëri. Ambientet e punës janë komode dhe stafi është i komunikueshëm e mikpritës. Fryma e bashkëpunimit është baza e mbarëvajtjes së punës! 


Produkte dhe Shërbime

Sigurimi i Jetës dhe Shëndetit; Sigurimi i Jetës dhe Aksidenteve; Sigurimi i Jetës me Kursim

Punët aktive nga SiCRED sh.a.

Tirane, Shqipëri 26-07-2024 edhe 1 ditë