Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

2

Sektori:

PrivatMë skano:

Përshkrimi i kompanisë

Pjese e kompanise Sagax EAD, e specializuar ne tregtimin e disa prej markave me te mira nderkombetare te vererave, pijeve te distiluara, cajit, kafese dhe produkteve te tjera te ngjashme - eshte duke hapur dyqanin e saj te pare ne Shqiperi, Tirane, ne nje nga vendndodhjet me te mira te Tiranes: Bulevardin "Deshmoret e Kombit" qe me zhvillimet e reja sic eshte rikualifikimi i sheshit te "Vellezerve Frasheri" dhe perfundimi i punimeve te "Piramides" do te perbeje nje shtese te konsiderueshme ne shitjet dhe suksesin e kompanise. 


Punët aktive nga Sagax shpk

Shites/e Sagax shpk

Shites
Tirane, Shqipëri 07-03-2024 edhe 8 ditë