Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

101-200
Numri i Punonjësve

5
Punë Aktive

Privat
Sektori

2013
Themeluar


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Shyqyri Berxolli, Pll "Intercosat" nr.36B, Kati 8. Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 6880 42004

Progeen sh.p.k

Scan me
Ndërtim www.progeen.com

Përshkrimi i kompanisë

Progeen shpk është nje shoqëri e re në fushën e ndërtimit. Stafi i kompanisë përbëhet nga profesionistë me përvojë të gjatë e të shkëlqyer në fushën e ndërtimit në vend. Vlerat kryesore të Progeen janë profesionalizmi dhe marrëdhënia solide e besueshmërisë me bashkëpunëtorët dhe klientët e saj, duke i përfshirë në çdo hap të suksesit e arritjeve të saj. Progeen shpk operon në fushën e ndërtimit në vend edhe si kontraktor edhe si investitor në ndërtimin e godinave civile të banimit i përqendruar në Tiranë. Në 4 vjet Progeen ka zgjeruar portofolin e investimeve të saj në mënyrë shumë cilësore dhe në të njejtën kohë ka përfunduar me sukses kontrata të rëndesishme për palë të treta. Cilësia e lartë e ndërtimit është faktori kyç i suksesit të shoqërisë dhe elementi dallues në çdo projekt. Në këto vite shoqëria ka realizuar me sukses projekte si zhvillues, projektues dhe ndërtues.

Çertifikime

ISO 9001-2015
ISO 3834-2:2006
ISO 14001:2015
ISO 18001:2007
ISO 39001:2012
PAS 99:2012
SA 800:2014

Punët aktive nga Progeen sh.p.k

Financier/e Progeen sh.p.k

Financier
Tirane, Shqipëri 07-07-2022 edhe 11 ditë

Menaxher HSE Progeen sh.p.k

Inxhinier
Tirane, Shqipëri 22-07-2022 edhe 26 ditë

Arkitekt/e Progeen sh.p.k

Arkitekt
Tirane, Shqipëri 22-07-2022 edhe 26 ditë