Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

OVVITAL një nga prodhuesit më te mëdhenj të vezës së freskët në Shqipëri ka filesat e saj prej vitin 2004 në qytetin e Durrësit, krijuar si një kompani familjare ku dashuria dhe pasioni për ushqimin e shëndetshëm ka qenë udhëheqësi i suksesit tonë gjithë këto vite.

Nëpërmjet investimeve të vazhdueshme për përmirësimin teknologjik është arritur në ndërtimin e një prej pularive më moderne në rajon, me një teknologji tëresisht Gjermane prodhuar nga gjiganti "Big Dutchman". Ne garantojmë profhimin me cikël të mbyllur, duke filluar nga rritja e zogjve, mbarështimi i pulave të vezëve, prodhimi i ushqimit të pulave çdo ditë dhe seleksionimi e ambalazhimi i vezëve kryhet brënda këtij Mega-Impianti në mënyrë të automatizuar.

OVVITAL është një mark e regjistruar dhe zbaton prej themelimit të saj në mënyrë rigoroze sistemin e menaxhimit të cilësisë, sipas standarteve nderkombëtare UNI EN ISO 9001:2008 dhe kërkesat e sistemit të sigurisë ushqimore HACCP. Ne besojmë në fuqinë e mardhënieve afatgjata prandaj furnizojme prej vitesh liderët e sektorit ushqimor në vend, duke ju shërbyer çdo ditë me korrektësi dhe përkushtim si në ditën e parë.