Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

1998


INFORMACIONE KONTAKTI

Berxulle

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

NEON Paints është një kompani me eksperiencë mbi 20-vjeçare në prodhimin, importimin dhe tregtimin e bojrave, llaqeve e rifiniturave.


Produkte dhe Shërbime

Bojra, llaqe e rifinitura.

Çertifikime

ISO 9001
ISO 14001
ISO 45001