Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

3

Sektori:

Privat


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Natyral & ATC shpk


Produkte dhe Shërbime

Prodhim dhe tregtim, import eksport i erëzave, çajrave, bimëve mjekësore.

Punët aktive nga Natyral ATC shpk

Durres, Shqipëri 11-06-2024 edhe 22 ditë

Merchandiser Durres Natyral ATC shpk

Sistemues
Tirane, Durres, Shqipëri 11-06-2024 edhe 22 ditë