Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

1994


INFORMACIONE KONTAKTI

Superstrada Tirane - Durres, km 7

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 067 20 34 229


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

"NOSHI" sh.p.k. eshte kompania koncesionare e automjeteve OPEL ne Shqiperi, e cila operon prej 29 vitesh me shitjen ekskluzive te automjeteve te markes OPEL si dhe pjeseve te kembimit. Qe prej themelimit te saj, kompania operon gjithashtu edhe ne servisin e automjeteve.


Fotografi


Anëtar i

Shoqata e Koncesionareve

Produkte dhe Shërbime

Produktet dhe sherbimet qe NOSHI shpk ofron jane: Shitje e automjeteve te reja dhe pjeseve te kembimit te markes OPEL Servis ekskluziv i automjeteve te markes OPEL si dhe markave te tjera