Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


Mix Fashion

Përshkrimi i kompanisë

N.T.P. "Mix Fashion" Mix Fashion është kompani e cila merret me shitjen dhe furnizimin e veshjeve për meshkuj me shumicë për qendra tregtare, lokale, butika, apo markete të ndryshme brenda dhe jashtë Kosovës. Tregtia me pakicë e tekstileve në dyqane të specializuara. Adresa: Prishtinë, Z.Industriale