Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2008


INFORMACIONE KONTAKTI

Blv. Bajram Curri, European Trade Center, Kati 11; 1001

Tirane, Shqipëri

Tel: +355 4222 7938, +355 4222 2451

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

www.msc.com


Fotografi


Produkte dhe Shërbime

Shipping and Transportation of container