Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga “Hasan Halla”

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Brandi Lereve Matelasse operon prej vitesh në tregun Ndërkombëtar të shitjeve online, duke prezantuar produktet më cilësore dhe duke sjell tek konsumatori një shërbim të përsosur. Lereve Matelasse sjell një, përkushtim si në shërbim ashtu dhe në garancinë e një produkti të porositur online. Në çdo cep të Shqipërisë kompania Lereve Matelasse sjell produkte fantastike për një gjumë të mrekullueshëm, i cili është gjithmonë në harmoni me materialet më natyrale dhe cilësore.
Shqipëri porosit online, Një telefonat dhe ne jemi tek ju.