Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania Kurti Unibllok Shpk me seli ne Manez-Durres operon ne tregun shqiptar me nje teknike dhe fabrike bashkekohore  prej me shume se 15 vitesh ne fushen e prodhimit te produkteve te ndryshme prej betoni si te pllakave te betonit te dimensioneve te ndryshme ,te tubave te kanalizimeve,harqeve,hulluqeve prej betoni dhe te cdo produkti tjeter prej betoni qe i sherben anes funksionale te ndertimit,ne ndertimin e impianteve te pastrimit te mbeturinave civile dhe industriale etj.

Investitor ne fushen e ndertimit e aktiveve afatgjate per vete dhe ndertues .