Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi "Bajram Curri” prane kryqezimit Vasil Shanto perball me Gjykaten e Rrethit
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0693932719

Koncept

Scan me

Përshkrimi i kompanisë

Konsulence juridike dhe financiare

Punët aktive nga Koncept