Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


INFORMACIONE KONTAKTI

Kolegji heimerer

Scan me

Përshkrimi i kompanisë

Kolegji Heimerer është qendër akademike e shkencave shëndetësore, e cila ka për qëllim promovimin e shëndetit të mirë në shoqëri përmes edukimit ndërdisiplinor, hulumtimeve inovative, ofrimit të shërbimeve moderne, dhe ndikimit të politikave shëndetësore.