Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


INFORMACIONE KONTAKTI

JZF SHPK

Scan me

Përshkrimi i kompanisë

“Një strukturë shumë e specializuar që për më shumë se 10 vjet ka ofruar orientim, ndihmë dhe mbështetje për sipërmarrjet ndërkombëtare në zgjerimin e tyre, duke shfrytëzuar kompetencën dhe përvojën e bashkëpunëtorëve të saj të angazhuar në vendin dhe sektorët vendimtarë për ekonominë dhe zhvillimin e ardhshëm”.