Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

0

Sektori:

PrivatMë skano:

Përshkrimi i kompanisë

Istanbul care eshte nje nga kompanite lider ne turizmin shendetesor ne Turqi. Ne ofrojme nje game te gjere sherbimesh ne fushat e mbjelljes se flokut, kirurgji estetike, bariatric dhe dentistiri. Pacientet tane vijne nga me teper se 45 vende te ndryshme te globit per te marre nje sherbim te specializuar shendetesor ne disa nga klinikat me te mira te Stambollit.