Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

3

Sektori:

Privat


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Ne jemi Inda SH.A, një kompani, e cila ka në fokus sektorët e bujqësisë, blegtorisë, kopshtari, industri, linjë prodhimi skeleri, ndërtim dhe vegla pune. Fillesat tona i kemi që në vitet 2000

Jemi distributor eksluziv i 25 markave ndërkombëtare si: Inda, Oleo-mac, Bertolini, Ronix, Lowe, Loncin, Elsea, Lisam, Newco, Hawk etj.

Ne gjithashtu operojmë dhe me brandin tonë të regjistruar "Inda", e cila ka një shtrirje të gjerë në të gjitha sektorët e lartëpërmendura. 


Fotografi


Punët aktive nga Inda SH.A

Faturist/e Inda SH.A

Ekonomist
Tirane, Shqipëri 31-07-2024 edhe 16 ditë
Tirane, Shqipëri 05-08-2024 edhe 21 ditë