Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2008


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga e Kosovareve Tirane AL, 1019

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Green Life, kompania lider në rajon në fushën e shëndetit dhe mirëqënies. E konfirmuar nga OBSH, EPA dhe ACS sjell për ju mundësi për një shëndet më të mirë dhe produkte të cilat janë lider në llojin e tyre.

Misioni kryesor i komapnise tone eshte qe te ofrojme mundesine qe cdokush te kete nje shendet te mire ne familje duke i ndihmuar ne permiresimin e 5 faktoreve kryesore qe ndikojne ne shendetin tone. Ushqimi, Uji, Ajri, Gjumi dhe Ushtrimet Fizike.

Komapina Green Life Albania prej 14 vitesh operon ne tregun shqipetar me produktet e saj qe synojne rritjen e perkujdesit shendetesor dhe permiresimin e kushteve te jeteses. Prej 6 vitesh jemi tashme distributore direkt te kompanise CARICO, me baze ne Florida U.S.A dhe me shtrirje ne mbi 30 shtete te ndryshme ne bote.