Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2002


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Globus Travel eshte themeluar ne vitin 2002 duke ushtruar aktivitetin e saj ne shitjen e biletave te avionit dhe tragetit si edhe te paketave turistike . Ne vitin 2006 behet anetare e International Association of Travel Agents (IATA). Vit pas viti Globus Travel zgjeron aktivitetin e saj me ambicien per te qene lider ne treg . Menaxhimi i planit te biznesit ne perputhje me kerkesat e tregut dhe puna e vazhdueshme e stafit nder vite jane vleresuar pozitivisht nga klientela , partneret dhe organizata nderkombetare. Tashme Globus Travel ofron sherbimet e veta pervec zyres ne Tirane edhe ne New York dhe Prishtine .

Anëtar i

Dhoma e Tregtise dhe Industrise
Agjensia Kombetare e Turizmit

Produkte dhe Shërbime

Paketa udhetimesh , bileta avioni , trageti , organizim eventesh

Çertifikime

IATA