Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

FUTURE HOME Real Estate – Kompania Më E Madhe Imobiliare Shqiptare

Një Brand pikënisjen e të cilit e shenjon viti 2012, por formalizohet në 2015 falë pasionit e përkushtimit kah nevojave të tregut ende të brishtë.

Sot, më 2023 Future Home, është kompania imobiliare më e madhe shqiptare. Vendi i takimit me Okazionet ;Gama më e gjerë e pasurive të paluajtshme në Tiranë ,Durrës dhe Korce.Me tipologji të:

  • Apartamenteve( shitje/qira/ luksi ose jo)
  • Tokave(për ndërtim/apo punim)
  • Dyqaneve dhe Ambienteve Komerciale (qira/shitje)
  • Vilave të cilat janë tashmë një pikë e fortë e kompanisë tonë.
  • 130 është numri i agjentëve të kualifikuar që janë në terren cdo ditë për të regjistruar e pëqafuar kërkesën tuaj, kuptuar nevojat tuaja dhe përgatitjen e zgjidhjes më të mirë për ju.
  • Me 14 zyra jemi shtrire në te gjjithë territorin për të organizuar më së miri nevojat tuaja , për të ofruar një zgjidhje sa më të mirë në një afat sa më të shkurtër.