Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Nikolla Tupe, perballe viles Ferdinand.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 202 1575

Century 21 CPM

Scan me

Përshkrimi i kompanisë

CENTURY 21 CPM është adresa e duhur ku do të gjeni profesionalizëm,përgjegjësi dhe përkushtim.Nëse dëshironi të blini, të shisni, te jepni apo te merrni me qera me çmimin më të mirë në treg ne jemi këtu për t’iu shërbyer.Profesionistët e CENTURY 21 CPM kanë akses në rrjetin më të madh te pronave te patundshme në botë. Për këtë arsye besoni tek zyrat CENTURY 21 si profesionistët tuaj lokalë. CENTURY 21 CPM menaxhon 4 zyra brenda qytetit te Tiranes si dhe nje zyre korporative e cila ndjek klientet e korporatave si dhe klientet e huaj me interesa zhvillimi ne vendin tone.