Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


Autoshtëpia Siqani

Përshkrimi i kompanisë

“Auto Siqani” është i vetmi distributor dhe servis i autorizuar i Opel-it në Kosovë. Shitësit miqësor dhe të trajnuar do të ju ndihmojnë që të zgjidhni lehtë një nga automjetet me paketën e pajisjeve të përshtatur për nevojat tuaja dhe mundësive financiare. Gjithashtu, në sajë të përvojës së gjerë dhe njohurive, shitësit tanë do t’ju udhëzojnë për sistemin e financimit më të përshtatshëm të blerjes së automjeteve, që do të përshtatet me nevojat dhe mundësitë tuaja. Me automjetet teknologjikisht të avancuara, sigurimi i shërbimeve cilësore blerësit është një nga detyrat themelore dhe kriter për tregëti të suksesshme të Autoshtëpia Siqani.