Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

0


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Me një eksperiencë prej rreth 24 vitesh në treg, që prej 1998, Astra Color ofron një gamë të gjerë bojrash dhe jo vetëm, për ambiente të jashtme e të brendshme me cilësi sipas standardeve Europiane.

 
Kategoritë e bojrave që ne ofrojmë janë: bojra druri, bojra për metal, bojra për makina ,bojra industriale etj. 
Gjithashtu tek ne mund te gjeni të gjitha materialet ndihmëse që nevojiten për proçesin e lyerjes: pompa lyerje, pistoletë boje si dhe pajisje të ndryshme zmerilimi. 
https://www.instagram.com/astracolor_alb/
Ne kemi një gamë të madhe bojërash ideale për punë në dru, nga ngjyrat e pafundme në bazë poliretanike dhe akrilike. Tashmë gamës sonë u janë shtuar  dhe bojrat ekologjike! 

Fotografi