Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Xhanfize Keko, prane TV Klan
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0676104388

AORA DIVAN

Scan me
Tirane, Shqipëri

Përshkrimi i kompanisë

AORA Divani eshte nje kompani shqipetare me eksperience ne prodhimin e mobiljeve qe operon ne treg prej 25 vitesh, dhe tashme te lancuar nen marken dhe logon "AORA" prej 5 vitesh. 

Linja jone e prodhimit ndodhet ne autostraden dytesore,Tirane-Durres. 
Showroomi yne ndodhet ne rrugen Xhanfize Keko, prane tv Klan.