Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr. "Sami Frasheri", te Sheshi Willson, prane Comodita Home

Tirane, Shqipëri

Tel: 042262871

Mobile: 0692081911


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Agjensia Imobiliare “Alfa Information” ka experience shume vjecare ne tregun e shit-blerjeve dhe qerave ne Shqiperi. Ajo u hap per here te pare ne vitin 2011 ne Tirane me dy zyra:

Zyra 1. Te Sheshi Willson
Zyra 2. Te ura Vasil Shantos.

Gjate gjithe ketyre viteve agjensia ka operuar dhe vazhdon te operoje ne tere Shqiperine sidomos ne kryeqytet, Tirane dhe ne qytet bregdetare si Durres, Vlore, Sarande, Lezhe etj.
Agjensia merret me te gjitha llojet e pasurive te patundshme: Troje, Apartamente, Vila, Zyra, Dyqane, Magazina etj si per shitje ashtu edhe per qera. Gjithashtu bashkpunon prej vitesh me firma te ndryshme ndertimi si : …..

Jetegjatesia e biznesit ka treguar se prioriteti yne eshte Klienti, plotesimi I nevojave te tij. Besimi dhe profesionalizmi jane obligimi yne.